KONST / Litografier / Färglitografi 12867121
nr 1286 7121
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, "Båtbyggaren, Möja". Signerad, numrerad 132/300. Motivet: 25x40 cm
Utrop:
500 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:00:09
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson